An difríocht idir athruithe ar: "N80"
Content deleted Content added
No edit summary |
No edit summary |
||
Líne 20: | Líne 20: | ||
*[[Bóithre agus mótarbhealaí in Éirinn]] |
*[[Bóithre agus mótarbhealaí in Éirinn]] |
||
[[Rang:Bóithre in |
[[Rang:Bóithre in Éirinn]] |
Leagan ó 18:16, 3 Eanáir 2007
Clúgaíonn an N80 Inis Córthaidh, Loch Garman, agus Calafort Ros Láir , leis an Lár na Tíre, Connacht agus, an taobh thiar thuaidh den tír.
Bailte ar an gcúrsa
- Baile Mharasail (don N11)
- Baile Uí Chearnaigh
- Bun Clóidí
- Cill Damháin
- Balana (don N81)
- Ceatharlach (don N9)
- Baile Mhic Mhaoilir
- Baile Uí Laigheanáin (don N78)
- An Sráidbhaile
- Port Laoise (don M7, N7, agusN8)
- Móinteach Milic
- Tulach Mhór (don N52)
- Clóirtheach
- An Móta (don N6)