An difríocht idir athruithe ar: "N80"
Content deleted Content added
No edit summary |
No edit summary |
||
Líne 2: | Líne 2: | ||
Bailte ar an gcúrsa |
Bailte ar an gcúrsa |
||
*[[Baile Mharasail]] (don [[N11]]) |
|||
*[[Inis Córthaidh]] |
|||
*[[Baile Uí Chearnaigh]] |
*[[Baile Uí Chearnaigh]] |
||
*[[Bun Clóidí]] |
*[[Bun Clóidí]] |
||
*[[Cill Damháin]] |
*[[Cill Damháin]] |
||
*[[Balana]] |
*[[Balana]] (don [[N81]]) |
||
*[[Ceatharlach]] |
*[[Ceatharlach]] (don [[N9]]) |
||
*[[Baile Mhic Mhaoilir]] |
*[[Baile Mhic Mhaoilir]] |
||
*[[Baile Uí Laigheanáin]] |
*[[Baile Uí Laigheanáin]] (don [[N78]]) |
||
*[[An Sráidbhaile]] |
*[[An Sráidbhaile]] |
||
*[[Port Laoise]] |
*[[Port Laoise]] (don [[M7]], [[N7]], agus[[N8]]) |
||
*[[Móinteach Milic]] |
*[[Móinteach Milic]] |
||
*[[Tulach Mhór]] |
*[[Tulach Mhór]] (don [[N52]]) |
||
*[[Clóirtheach]] |
*[[Clóirtheach]] |
||
*[[An Móta]] |
*[[An Móta]] (don [[N6]]) |
Leagan ó 12:19, 25 Lúnasa 2005
Clúgaíonn an N80 Inis Córthaidh, Loch Garman, agus Calafort Ros Láir , leis an Lár na Tíre, Connacht agus, an taobh thiar thuaidh den tír.
Bailte ar an gcúrsa
- Baile Mharasail (don N11)
- Baile Uí Chearnaigh
- Bun Clóidí
- Cill Damháin
- Balana (don N81)
- Ceatharlach (don N9)
- Baile Mhic Mhaoilir
- Baile Uí Laigheanáin (don N78)
- An Sráidbhaile
- Port Laoise (don M7, N7, agusN8)
- Móinteach Milic
- Tulach Mhór (don N52)
- Clóirtheach
- An Móta (don N6)